Шановні відвідувачі звертаємо Вашу увагу, що Відправлення відбувається того ж дня після 100% оплати за замовлення. Після оформлення замовлення менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами!   
Каталог Фільтри
Гель-лаки
Виробник:
F.O.X
ФУРМАН
Новини
28.12.2022
Оформлені та оплачені замовлення до 16:00 відправляються в той же день.
Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)

Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
26.12.2022
Увага !!!
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
23.12.2022
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн після 100% оплати за замовлення !!!

Рідина для зняття гель лаку

Засобів для зняття лаку з нігтів досить багато, проте далеко не всі вони мають безпечний склад. Щоб не допустити помилок у виборі, слід детально розібратися в даному манікюрному матеріалі. Один засіб призначений для зняття гель-лаку, інший - біогелю, а третій - шелаку. Щоб після процедури нігті залишалися здоровими, слід також ознайомитися з поширеними помилками, які допускають недосвідчені майстри при знятті манікюрного покриття, а також рекомендаціями про те, як їх можна уникнути.  Читати далі

Різновиди засобів для зняття гель-лаку

Сьогодні у продажу на прилавках магазинів можна зустріти широкий вибір манікюрних засобів, призначених для зняття покриття з нігтів. Залежно від консистенції, вони можуть мати рідку і гелеподібну форму, а також у вигляді молочка.

Засіб для зняття гель лаку за формою випуску

  • Гель. Даний засіб відрізняється густою консистенцією, не розтікається при нанесенні і дуже зручно при видаленні лаку з нігтів. Як правило, засіб поміщено у флакончик зі зручним дозатором, що дозволяє економно його використовувати.
  • Крем. Даний різновид засобів для зняття лаку дуже зручно використовувати в дорозі. Як правило, до його складу входять щадні речовини, наприклад, екстракти різних рослин.
  • Олівець-коректор. Даний засіб призначений для точкового видалення лаку, наприклад, з кутикули. Використовуючи його, можна не хвилюватися, що пошкодиться лак з нігтьової пластини.
  • Серветки. Невеликі клаптики тканини, просочені спеціальним засобом, дозволяють зручно видалити сліди манікюрного покриття в дорозі.

Останні два варіанти підійдуть тим, хто бажає знайти засіб для зняття гель лаку без фольги.

Перш ніж купити рідину для зняття гель лаку, слід пам'ятати, що перераховані вище кошти не завжди ефективно справляються з поставленим завданням. По-перше, далеко не кожен склад здатний впоратися з цим завданням. По-друге, на даний фактор також впливає якість манікюру. Якщо був нанесений досить щільний шар зміцнювального матеріалу і є декор, то існує висока ймовірність, що жоден з засобів не впоратися ідеально з видаленням. В даному випадку необхідно використовувати механічний спосіб, тобто застосувати фрезу.

Засіб для зняття гель-лаку за складом

Рідина з вмістом ацетону. До складу такого засобу входить такий хімічний компонент, як ацетон. Він відмінно справляється з видаленням гель-лаку, а також інших манікюрних покриттів, навіть дуже стійких. Однак, він дуже агресивний. При регулярному використанні ацетонової рідини, стан і здоров'я нігтів значно погіршується.

Варто також відзначити, що він володіє яскраво-вираженим їдким запахом, і може завдати серйозної шкоди дихальним шляхам. Вченими було доведено, що ацетон є канцерогенною речовиною і може спровокувати утворення онкологічних захворювань. Засіб до складу якого входить ацетон, категорично заборонено використовувати дітям і вагітним жінкам.

Безацетонова рідина. Рідина для зняття гель лаку без ацетону є альтернативним варіантом засобу, до складу якого входить ацетон. У студіях краси його досить рідко використовують при видаленні стійких манікюрних покриттів, так як його ефективність залишає бажати кращого. Засіб бездоганно при знятті звичайного лаку, м'яко впливає на нігтьову пластину, не порушує природно-водний баланс. Однак це не означає, що рідина має повністю безпечний склад. Замість ацетону багато виробників додають не менш агресивні розчинники, за типом етилацетат, метилетилкетон (МЕК), ізопропіловий спирт і т.д.

Наприклад, такий компонент як МЕК являє собою розчинник, який має схожу токсичність з ацетоном, але не володіє настільки різким запахом. Амілацетат і етилацетат також відносяться до категорії розчинників, але більш безпечні для нігтьової пластини.

Рекомендації щодо зняття гель-лаку

Щоб видалення манікюрного покриття пройшло безпечно і без наслідків, слід прислухатися до деяких рекомендацій фахівців.

  1. Якщо на манікюрі з'явилися відколи та інші пошкодження, видаляти старе покриття без спеціальних засобів категорично заборонено. Грубе вплив може негативно вплинути на цілісність нігтьової пластини і пошкодити верхній її шар. При появі перших ознак зносу, манікюр слід негайно зняти.
  2. Щоб прискорити процес зняття гель-лаку, слід спочатку за допомогою пилочки зняти верхній шар покриття.
  3. Процедура зняття гель-лаку здійснюється за допомогою безворсової серветки або ватного спонжу. Увага! Весь процес повинен займати не більше 15 хвилин, тому слід набратися терпіння і дочекатися, коли активні компоненти повністю зможуть розчинити покриття. При спробі зняти до кінця не розмочений матеріал, можна пошкодити і деформувати нігтьову пластину. Як тільки засіб повністю проникне в манікюрне покриття, лак від нігтя відійде легко і без найменших зусиль.
  4. Тривалість замочування має пряме відношення до товщини і кількості шарів лаку.
  5. Якщо процедура здійснювалася за допомогою засобу, до складу якого входить ацетон, то на завершальному етапі необхідно нанести на нігті доглядаючий крем або масло. Таким чином можна частково нейтралізувати агресивний вплив ацетону і знизити його висушуючий ефект.

Після кожної процедури зняття гель-лаку дуже важливо нігті додатково зволожити і напитати. За умови дотримання перерахованих вище рекомендацій, можна зробити нігті здоровими і красивими.

Правила зняття гелевого покриття з нігтів

Визначившись з вибором засобу для зняття гель-лаку, також слід додатково придбати деякі допоміжні атрибути. Для цієї процедури знадобиться:

  1. Ватяні диски або спонжики в кількості п'яти штук.
  2. Фольга, одноразові обгортки або багаторазові кліпси-фіксатори.
  3. Апельсинова паличка.
  4. Пилочки.

Перед початком процедури руки слід ретельно помити з милом. Якщо гелеве покриття має досить щільний шар, то його верх рекомендується видалити, використавши для цього пилку, з абразивом до 180 грит. Даної абразивності цілком достатньо для зняття топового покриття.

Далі необхідно кожен ватний диск розрізати на дві рівні частини і рясно змочити рідиною для зняття гель-лаку. Оброблену половинку ватного диска необхідно прикласти до нігтьової пластини і зафіксувати за допомогою фольги або спеціальних кліпс. Час очікування становить від 10 до 15 хвилин, після чого обгортку можна зняти. За допомогою апельсинової палички піддіти покриття. Якщо гель-лак погано відходить від поверхні нігтя, тоді процедуру необхідно продовжити ще на пару хвилин. Після видалення матеріалу, слід приступати до шліфування, використовуючи шліфувальну пилочку.

Коли процедура з видалення гель-лаку буде завершена, на пальці слід нанести поживний крем або масло.

Щоб не нашкодити здоровим нігтям, експерти рекомендують дотримуватися перераховані вище рекомендації, а також використовувати виключно якісні матеріали від перевірених виробників.

Якщо ви бажаєте купити рідину для зняття гель лаку в Одесі, Києві, Дніпрі та інших містах України, то ви на вірному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує придбати все для манікюру за доступною ціною від провідних світових виробників.

Viber Telegram WhatsApp Instagram