Шановні відвідувачі звертаємо Вашу увагу, що Відправлення відбувається того ж дня після 100% оплати за замовлення. Після оформлення замовлення менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами!   
Каталог Фільтри
Гель-лаки
Виробник:
OPI
ROKS
ФУРМАН
Новини
28.12.2022
Оформлені та оплачені замовлення до 16:00 відправляються в той же день.
Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)

Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
26.12.2022
Увага !!!
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
23.12.2022
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн після 100% оплати за замовлення !!!

Пилки для манікюру

Показати ще 18 тов.

Манікюрна пилочка для нігтів - це один з найважливіших інструментів сучасного нейл-майстра. З її допомогою нігтьовій пластині можна надати бажаної форми, прибрати довжину, відполірувати поверхню.  Читати далі

Матеріал

Перш ніж купити пилочки для нігтів, варто в першу чергу звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Пилочки для манікюру бувають:

  • Картонні і з пінопласту. Такі вироби є одноразовими. Їх поверхня може мати покриття з кварцу, тефлону, граніту. Даний варіант ідеально підходить для одноразового застосування в салонах краси. Варто пам'ятати, що одноразові пилочки для нігтів категорично заборонено стерилізувати, так як через вплив високих температур вони можуть зіпсуватися. Як варіант, можна підготувати індивідуальний набір для кожного клієнта окремо. Пилка для нігтів з дерева і пластика також не призначена для стерилізації, проте вона більш міцна і довговічна, ніж з картону і пінопласту.
  • Пилки з дерев'яною основою відрізняються жорсткою структурою, міцні і зручні у використанні. Для їх дезінфекції можна використовувати рідкі розчини.
  • Металеві пилки мають тривалий термін служби, який в середньому становить кілька років. Їх не рекомендується використовувати для підпилювання тонких і слоящихся нігтів, так як це може спровокувати ще більше розшарування. Однак вони ідеально підходять для роботи зі штучними нігтями. Пилочка для нігтів металева відмінно піддається стерилізації будь-яким способом, в тому числі і в сухожарі.
  • Скляні пилки з'явилися відносно недавно, але встигли підкорити серця багатьох нейл-майстрів. Вони не тільки зручні у використанні, але і максимально щадні для нігтів, дбайливо підпилюють з мінімальним травмуванням. Такі інструменти можна стерилізувати будь-яким способом, так як вони стійкі до високих температур і різних засобів з агресивними складами.
  • Керамічні пилки ідеально підходять для тонких і ламких нігтьових пластин. Вони відрізняються м'якістю, тому дуже дбайливо підпилюють натуральний ніготь, не провокуючи появу розшаровувань. Підбираючи пилочку для кутикули, можна зупинитися на даній моделі, так як вона призначена і для шкіри навколо нігтів.
  • Лазерна пилка для нігтів - це новинка на ринку манікюрних товарів. З її допомогою можна повністю позбутися від слоящихся нігтів, акуратно запечатати краю і зберегти їх здоровий вигляд.

Абразивність

Абразивність манікюрних пилок, іншими словами «жорсткість», вимірюється в гритах. Чим вище показник, тим менше розмір напилення і м'якше виріб.

Від 80 до 150 грит. Пилки такої абразивності відрізняються підвищеним ступенем жорсткості. Вони призначені для роботи зі штучними нігтями, тіпсами, акрилом, гелем. Їх застосування для натуральної нігтьової пластини категорично заборонено.

Від 150 до 240 грит. Даний різновид пилок має низьку ступінь жорсткості. М'які вироби можна використовувати як для натуральних, так і для штучних нігтів.

Від 240 до 500 грит. До манікюрним пилочкам даної абразивності можна віднести шліфувальники і бафи. З їх допомогою можна легко і просто підняти лусочки нігтя, а також зашліфувати перед покриттям або нарощуванням.

Від 900 до 3000 грит. Дані високоабразивні шліфувальники призначені для додання натуральній нігтьовій пластині глянцевого блиску, і відносяться до категорії «пилочки для полірування нігтів».

Якщо на манікюрній пилочці нанесено два покажчики, наприклад, 180/240, це означає, що поверхні мають різні ступені жорсткості. Бафи з шістьма робочими поверхнями також можуть відрізнятися абразивністю. Деякі моделі з одного боку можуть мати пилку, з іншого - поверхню для шліфування або полірування.

Увага! Пилка для нарощених нігтів повинна бути виготовлена з металу і мати абразивність не більше 150 грит.

Форми

Пилочка для манікюру також може відрізнятися формою.

  1. Пряма. Такі інструменти відносяться до класичного варіанту, вони мають правильну форму прямокутника і можуть бути використані для всіх видів робіт.
  2. Дуга. Інші назви - «бумеранг», «банан». Плавна форма пилочки настільки зручна у використанні, що ідеально підійде навіть для початківців нейл-майстрів. З її допомогою можна легко і просто сформувати плавний контур нігтьової пластини.
  3. Баф. Інша назва - «блок». Така форма відрізняється багатофункціональністю, і може бути використана для натуральних і штучних нігтів.

Пилка для нігтів зі змінними файлами - це ще один різновид манікюрних пилочок. Металева основа може відрізнятися формою і довжиною, - кожен майстер манікюру для себе вибирає більш зручний варіант. Поверх основи кріпиться одноразовий файл, який також може відрізнятися абразивністю.

Правила використання

Щоб після використання пилочки нігті залишалися здоровими, здійснювати процедуру слід строго в одному напрямку. Розпарені і мокрі нігті підпилювати категорично заборонено, або не раніше, ніж через чотири години.

Зберігання

Пилки для пилкового манікюру не рекомендується зберігати тісно з іншими манікюрними інструментами. Для запобігання пошкоджень і забруднень, рекомендується пилки зберігати в спеціальному футлярі або чохлі.

Догляд і стерилізація

Після роботи з клієнтом слід манікюрні інструменти ретельно очистити від шматочків кутикули, пилу та інших забруднень. З поставленим завданням допоможе впоратися спеціальна щіточка, яка дозволить запобігти травмуванню пальців майстра. Після очищення інструментів можна приступати до стерилізації.

Стерилізація

Як раніше було сказано, далеко не всі манікюрні пилочки можна стерилізувати. Дерево, пластик і картон не призначені для даної процедури, їх можна знезаражувати спиртом або антисептичним засобом. Для стерилізації підійдуть пилки зі скла, металу, кераміки.

У салонах краси прийнято застосовувати одноразові пилки для нігтів, так як це дозволяє підвищити їх рейтинг і залучити потенційних клієнтів, які піклуються про своє здоров'я. Однак майстри-початківці не завжди можуть собі дозволити купити одноразові пилки для нігтів, тому вдаються до класичного методу знезараження.

Манікюрні пилочки рідко стерилізують, частіше вони потребують звичайної обробки дезінфікуючим розчином. Вся справа в тому, що робота з пилкою рідко призводить до пошкодження шкіру і контакті з кров'ю.

Кожен нейл-майстер на своєму робочому місці повинен мати ємність з дезінфікуючим розчином. Після процедури манікюру інструмент опускається в речовину згідно з інструкцією виробника, по закінченню продезінфікована пилочка промивається водою і просушується.

Якщо пилочкою користується одна людина, регулярна її дезінфекція також важлива. На інструменті залишається бруд, який під час процедури може спровокувати поширення інфекцій.

Дотримуючись простих порад і рекомендацій експертів, можна правильно здійснити процедуру спилювання натуральних нігтів, підтримуючи їх акуратний і здоровий зовнішній вигляд. Варто пам'ятати, що при частому спилюванні нігтьової пластини можна уникнути її ламкість, розшарування та інші проблеми.

Якщо ви бажаєте купити пилочку для нігтів в місті Одеса, Харків, Київ та інших містах України недорого, то ви на вірному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент манікюрних матеріалів та обладнання за низькими цінами від надійних виробників.

Viber Telegram WhatsApp Instagram