Шановні відвідувачі звертаємо Вашу увагу, що Відправлення відбувається того ж дня після 100% оплати за замовлення. Після оформлення замовлення менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами!   
Каталог Фільтри
Гель-лаки
Виробник:
China
LEDME
SUN
SUNUV
Новини
27.12.2022
Оформлені та оплачені замовлення до 16:00 відправляються в той же день.
Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)

Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
25.12.2022
Увага !!!
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
22.12.2022
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн після 100% оплати за замовлення !!!

Лампи для манікюру

Показати ще 18 тов.

Початківцям майстрам манікюру обов'язково потрібно вибрати якісну лампу для нарощування нігтів. В асортименті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент таких ламп, так що радимо звернутися за консультацією до нашого менеджера, який підбере Вам ту лампу, яка ідеально підходить для Вашої роботи...  Читати далі

Різновиди ламп для нігтів

  1. Ультрафіолетові лампи (UV)

    Лампи з ультрафіолетовим випромінюванням популярні завдяки доступній вартості та універсальності. З їх допомогою можна висушити практично всі види покриття - гель, біогель, гель-лак, а також наростити нігті, використовуючи акриловий і гелевий матеріал. Винятком є лише тільки LED-відтверджуваний склад. Для того, щоб той чи інший матеріал затвердів, в середньому знадобиться не більше 4 хвилин.

    СФ лампа для нігтів функціонує за рахунок люмінесцентних лампочок, що випромінюють ультрафіолетове світло. У процесі роботи вони нагріваються до 50 º C. У лампочках міститься ртуть, яка і забезпечує характерне світіння. Спектр випромінювання СФ лампи для манікюру варіюється в межах від 315 до 410 нанометрів, чого цілком достатньо для роботи практично з усіма видами матеріалів.

    При виборі УФ-лампи для нігтів в першу чергу варто визначитися з бажаною потужністю:

    • Обладнання потужністю від 9 до 18 Вт має компактний розмір, може працювати від мережі або батарейок. Цей варіант є ідеальним для тих, хто бажає купити СФ лампу для нігтів недорого для домашнього використання, оскільки її внутрішній простір дозволяє вмістити не більше 3 пальчиків за раз. Наявність додаткових функцій не передбачено.
    • Лампи для сушіння гель лаку потужністю 36 Вт мають найбільше поширення - саме вони зазвичай використовуються в салонах краси. Пристрій відрізняється середнім розміром, що дозволяє вмістити одночасно до 5 пальців. Дзеркальна пластина всередині збільшує температуру, тим самим скорочуючи тривалість процедури. Знімне дно полегшує процес заміни лампочок. З додаткових функцій можна вибрати таймер.
    • Пристрій, потужність якого від 45 до 54 Вт, має високу вартість і великий розмір, і ідеально підходить для тих, хто бажає придбати професійну лампу для манікюру. Цей різновид лампи призначений для швидкого манікюру і педикюру. З її допомогою можна одночасно обробити до 10 пальців.
  2. Світлодіодні лампи (UV LED)

    Світлодіодна лампа для манікюру також широко затребувана, оскільки здатна практично миттєво полімеризувати більшу частину матеріалів.

    Функціонує лампа за рахунок світлодіодів, які перетворюють енергію на УФ-випромінювання. Дане світіння відрізняється меншою температурою, не має пульсацій і повністю безпечно для зору.

    Необхідно враховувати, що подібні лампи мають менший спектр випромінювання - в середньому від 390 до 405 нанометрів. Саме тому вони не підходять для всіх видів манікюрних покриттів. Деякі склади погано або зовсім не висихають, наприклад, твердий гель, який використовують при нарощуванні нігтів.

    Лід лампи для нігтів представлені в широкому асортименті, і можуть відрізнятися розміром, потужністю. Слабші моделі призначені для домашнього використання, потужні – для професійних студій.

    LED лампа для манікюру має ряд переваг. Розгляньмо їх.

    • Не має токсичних речовин.
    • Безпечна для нігтів і шкіри.
    • Неможливо отримати тепловий опік.
    • Тривалий термін експлуатації, що в середньому становить близько 100 тисяч годин.
    • Високоефективна, незважаючи на низький рівень споживання енергії.
    • Не потребує частої заміни елементів, що світяться.
    • Кількість використання не впливає на знос пристрою.
    • Сприяє швидкому закріпленню матеріалів (від 10 до 60 секунд).

    Варто зазначити, що у продажу також можна зустріти міні ЛЕД лампу для нігтів, потужність якої становить всього 6 Вт. Даний варіант ідеально підходить для манікюру в домашніх умовах.

  3. Газосвітні з холодним катодом лампи (CCFL)

    CCFL-пристрої здійснюють висушування за допомогою спеціальних лампочок, представлених у вигляді колб, всередині яких розташовані інертний газ і ртуть в невеликих обсягах. Прохідний через них струм утворює світіння, необхідне для ствердування матеріалів. У продажу можна зустріти прилади, що мають один або три світлових елементи. Незважаючи на їх кількість, випромінювання здійснюється рівномірно. Однак, якщо ви бажаєте, щоб процес сушіння проходив швидше і якісніше, фахівці рекомендують замовити настільну лампу для манікюру, яка складається з трьох лампочок.

    CCFL-прилад має широкий спектр випромінювання (315-410 нм), а це означає, що з його допомогою можна забезпечити полімерізацію практично всіх матеріалів, за винятком LED-підтверджуваних гелів.

    Переваги CCFL-лампи:

    • Швидко і якісно висушує матеріал (30-60 секунд).
    • Підходить для роботи практично з усіма видами манікюрних покриттів.
    • Тривалий термін експлуатації, який в середньому становить близько 60 тисяч годин.
    • Економна у споживанні електроенергії.
    • Здійснює полімерізацію без високих температур, а це означає, що повністю відсутня ймовірність отримання опіку.
    • Регулярність використання не впливає на знос.
    • Безпечна для нігтьової пластини і шкіри.
  4. Гібридні лампи (LED + CCFL)

    Гібридні лампи для полімерізації манікюрних матеріалів належать до пристроїв нового покоління - вони мають всі переваги LED і CCFL ламп, а також відрізняються широким спектром світлового випромінювання.

    • Здатна висушити всі види манікюрних покриттів.
    • Швидко сушить матеріал (від 30 до 60 секунд).
    • Тривалий термін експлуатації, що в середньому становить близько 80 тисяч годин.
    • Не має токсичних речовин.
    • Економічна в споживанні електроенергії.
    • Безпечна для нігтів і шкіри.
    • Не здатна викликати опік.
  5. Лампа-лупа.

    Цей різновид манікюрних апаратів відрізняється призначенням - він може бути манікюрним, педикюрним або універсальним. Настільна манікюрна лампа повинна мати струбцину, призначену для кріплення до полиці або столу. Лампа педикюру – це підлогова модель, яка відрізняється наявністю стійкої ніжки і подовженим штативом.

    Лампа-лупа для манікюру має у своїй конструкції підсвічування, за допомогою якого можна висвітлити робочу зону. Ідеальний і практичний варіант – безтіньовий освітлювач. Однак пам'ятайте, що вартість її буде на порядок вище аналогічних моделей.

    Перш ніж купити лампу для сушіння лаку з лупою, варто звернути увагу на:

    • Тип електроживлення. Пристрій може функціонувати від батарейок або електромережі.
    • Наявність захисної кришки для лінзи дозволить уберегти скло від пилу і пошкоджень в той момент, коли лупа не використовується.
    • Якість збірки.

Як правильно вибрати професійну лампу для манікюру?

Вибираючи професійну манікюрну лампу, слід враховувати безліч параметрів. Розгляньмо основні з них більш детально.

1. Потужність.

Даний показник є найважливішим. Адже чим він вищий, тим швидше і якісніше буде висушене нігтьове покриття. Для невеликих салонів цілком достатньо пристрою, потужність якого становить близько 48 Вт. Якщо необхідний прилад для інтенсивної експлуатації, краще вибрати манікюрну лампу максимальної потужності.

2. Розмір і вага.

Прилади для професійного використання повинні мати велику вагу і габарити. Це забезпечує максимальний комфорт і зручність клієнту, і позитивно впливає на репутацію салону.

3. Таймер.

Даною функцією оснащені практично всі сучасні манікюрні лампи. Майстру набагато зручніше працювати з таймером, оскільки відсутня необхідність засікати час. Ймовірність не досушити матеріал мінімальна.

Керувати таймером гранично просто. Як правило, на панелі лампи розташовано кілька кнопок з часовими режимами (10, 30, 60, 90 сек).

4. Дисплей.

Бажано, щоб професійна лампа мала у своїй конструкції дисплей, на якому відображається зворотний відлік часу в секундах. Ця функція дуже корисна, незважаючи на роботу таймера, оскільки інформує майстра про хід процедури.

5. Кнопка, призначена для зниження потужності.

Досить часто виникають ситуації, коли при інтенсивній сушці манікюрного покриття клієнт відчуває болючі відчуття. За допомогою кнопки Налаштувати потужність & raquo; можна знизити інтенсивність світлового випромінювання.

6. Датчик руху.

Ця функція робить прилад максимально універсальним і зручним. Як тільки в зоні датчика виникає рух, автоматично вмикається освітлення. У такому випадку майстру більше немає необхідності раз за разом натискати кнопку, щоб просушити матеріал. Досить просто піднести руку до лампи.

7. Вентилятор.

При виборі апарату для манікюрних салонів дуже важливо, щоб він був оснащений вентилятором. Він не здатний усунути дискомфорт при висушуванні манікюрного покриття. Основна його мета & ndash; охолодити пристрій під час процедури, щоб уникнути його передчасного виходу з ладу.

8. Знімне дно.

Ця функція дуже корисна, якщо майстер робить не тільки манікюр, але і педикюр. Дно може кріпитися до корпусу різними способами, але найпоширеніший & ndash; за допомогою магнітів. У продажу також можна зустріти настільну лампу для манікюру без дна, яка буде практична і зручна для висушування покриття не тільки на ногах, але і на руках.

Варто також зазначити, що знімне дно дозволяє спростити процес заміни лампочок, що вийшли з ладу.

9. Задня стінка.

Наявність задньої стінки в манікюрній лампі дозволяє виключити негативний вплив УФ-променів на прилади і матеріали, розташовані в робочій зоні майстра. Наприклад, при опроміненні флакона з гель-лаком, матеріал буде полімеризований безпосередньо в ємності. Такий лак стане густим і прийде в непридатність.

10. Внутрішня поверхня.

Лампа всередині може мати дзеркальну або темну поверхню. Дзеркальна поверхня робить пристрій більш ефективним і скорочує час сушіння манікюрного покриття, за рахунок відображення променів джерела світла.

11. Сліпі зони.

Джерела світла в лампі можуть мати різне розташування. Деякі моделі здатні охопити всю площу, інші – ні, утворюючи тим самим сліпі зони. При виборі лампи для сушіння гель лаку слід звернути увагу на розташування світлодіодів - воно має бути рівномірним.

Якщо ж Ви зупинилися на манікюрному апараті зі сліпими зонами, то дуже важливо при виконанні процедури контролювати, щоб нігті були розташовані безпосередньо під джерелом світла.

12. Гарантія.

Для якої б мети не була б обрана манікюрна лампа, для домашнього користування або професійного, дуже важлива наявність гарантії. І чим більше гарантійний термін, тим краще, оскільки це має пряме відношення до якості пристрою.

Рекомендації щодо експлуатації лампи для нігтів

  • Щоб лак не потік, руку в лампі слід тримати максимально рівно по відношенню до столу.
  • Пальці не рекомендується стискати разом, інакше матеріал з боків не засохне.
  • Руку не слід діставати з лампи раніше призначеного часу, інакше на матеріалі з'являться хвилі.
  • Великі пальці сушаться окремо, і також паралельно столу.

Наш інтернет-магазин пропонує недорого купити лампу для манікюру в Києві, Харкові та Одесі. В інші міста України ми швидко доставимо товар Новою Поштою.

Відгуки про товари категорії

олександр
26.04.2023
Відгук про товар Лампа LEDME ONE, 120 вт White

Дуже сподобалась лампа!Особливо дизайн!
Ирина
05.01.2023
Відгук про товар Лампа Sun X, 54вт Whitе

Пользуюсь лампой уже год, всем довольна!

Спасибо Светлане, что помогла выбрать!
Viber Telegram WhatsApp Instagram