Шановні відвідувачі звертаємо Вашу увагу, що Відправлення відбувається того ж дня після 100% оплати за замовлення. Після оформлення замовлення менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами!   
Каталог товарів
Гель-лаки
Новини
Оформлені та оплачені замовлення до 16:00 відправляються в той же день.
Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)

Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
Увага !!!
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн після 100% оплати за замовлення !!!

Ультрабонди, дегідратори, праймери

Показати ще 3 тов.

За допомогою праймера майстер манікюру вирішує одразу кілька завдань:  Читати далі

  1. Досягає високого рівня зчеплення між манікюрним матеріалом та натуральним нігтем.
  2. Знежирює натуральну нігтьову пластину, що дуже важливо перед нанесенням штучних матеріалів.
  3. Виключає можливість розвитку патогенних мікроорганізмів, які можуть утворитися під гель-лаком.

Праймер для нігтів використовують не лише професіонали в салонах краси, а й звичайні користувачі в домашніх умовах.

Сьогодні на прилавках манікюрних товарів можна зустріти праймери для нігтів у широкому асортименті, але всі вони класифікуються за двома категоріями:

  • Кислотні праймери для нігтів відрізняються агресивним складом та абсолютно протипоказані для тонких та ослаблених нігтів. У разі неправильного використання існує велика ймовірність появи опіків та алергічних реакцій, крім цього натуральний ніготь з часом витончується. Наявність кислот у засобі сприяє підняттю лусочок кератинового шару, що дуже важливо для кращого зчеплення гель-лаку з натуральною пластиною. Однак, перш ніж купити кислотний праймер для нігтів, слід ознайомитися з рекомендаціями виробника.
  • Безкислотний праймер для нігтів (інша назва -ультрабонд) ідеально підходить для майстрів-початківців і домашнього використання. До складу засобу входять м'які та безпечні компоненти, що не ушкоджують структуру нігтя та підлаштовуються під кислотність манікюрного покриття. Деяка продукція може мати у складі смоли, що утворюють липкий шар, що ідеально підходить для забезпечення кращого зчеплення. Праймер для нігтів із липким шаром не має у своєму складі такого агресивного компонента, як метакрилова кислота, що негативно впливає на стан натурального нігтя.

Як правило, праймер із кислотами наносять перед нарощуванням, а праймер для нігтів ультрабонд під гель-лак.

Як вибрати праймер для гель лаку?

Перш ніж купити праймери для нігтів, рекомендується ознайомитися з рекомендаціями експертів щодо вибору даного матеріалу.

Насамперед необхідно вивчити склад засобу. Якщо в ньому присутні агресивні кислоти, то він називається «кислотним» і це позначення можна знайти на упаковці. Такий продукт використовують виключно професіонали, оскільки недотримання правил експлуатації може призвести до порушення цілісності нігтьової пластини або опіків. Праймер для нігтів безкислотний має позначку «non-acid» та ідеально підходить для майстрів-новачків.

Сьогодні праймер для нігтів купити в Одесі, Києві та інших містах України не складе особливих труднощів. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент продукції, що має відмінності в дозуванні та ємностях.

Чим відрізняється праймер від дегідратора?

Досить часто навіть найдосвідченіші майстри плутають праймер і дегідратор, тому, щоб не помилятися, пропонуємо розглянути їхню основну відмінність.

До основного завдання праймера можна віднести не тільки знежирення, а й «грунтовку», необхідну для кращої адгезії.

Дегідратор для нігтів – це безкислотний праймер, у якому активною речовиною є ацетат. Його відмінною особливістю є миттєве руйнування жиру та вологи на великій глибині. досягає верхніх шарів дорсального шару.

Слід зазначити, що дегідратор для манікюру повністю безпечний у використанні, незважаючи на глибоку дію. Він м'яко впливає на нігтьову пластину.

Експерти рекомендують дегідратор для нігтів купити власницям жирних і вологих нігтів, які швидко потіють » після обробки. В даному випадку використання звичайного знежирювача знижує тривалість носіння манікюрного покриття, а значить практично марно у використанні.

Дегідратор та праймер – це абсолютно різні продукти, які виконують різні завдання, але цілком доповнюють один одного.

Купити дегідратор для манікюру в Україні – це відмінне рішення для нейл-майстрів, які мають великий потік клієнтів, серед яких є власниці «вологих» нігтьових пластин.

Особливу увагу варто приділити такому манікюрному засобу, як ультрабонд для нігтів, що має високу популярність та затребуваність серед сучасних майстрів манікюру.

Отже, ультрабонд для манікюру – це ґрунтувальне манікюрне покриття, до складу якого не входять агресивні кислоти, призначене для кращого зчеплення натурального нігтя зі штучними матеріалами.

Варто відзначити, що практично кожен великий і популярний виробник манікюрної продукції має у своєму асортименті цю речовину.

Популярний ультрабонд для гель лаку:

  • Ультрабонд ДНК – безкислотний праймер, що працює за принципом двостороннього скотчу Безпечний у використанні, не ушкоджує структуру нігтя. Просушується на повітрі за 30-60 секунд. Використовують перед моделюванням та нанесенням гель-лаку.
  • Ультрабонд Коді – безкислотний праймер для професіоналів, призначений для знежирення натуральної нігтьової пластини перед нанесенням різних манікюрних матеріалів, у тому числі гелю та акрилу.
  • Ультрабонд Сілер – праймер, що не містить агресивних кислот, висихає за 20 секунд.

Рекомендації щодо використання праймера

Перш ніж купити ультрабонд або кислотний праймер, слід уважно ознайомитися з його складом та рекомендаціями щодо застосування.

Насамперед необхідно ретельно підготувати ніготь, відшліфувати його пилкою та видалити кутикулу. Після цього поверхню необхідно знежирити спиртовим розчином. Якщо нігтьова пластина має підвищену вологість, рекомендується додатково нанести дегідратор.

На другому етапі – нанесення тонкого шару праймера за допомогою кисті. Важливо враховувати, що товстий шар засобу негативно вплине на якість зчіпки.

Після нанесення праймера на поверхню нігтя слід дочекатися його повного висихання. В середньому це становить від 20 секунд до 2 хвилин, залежно від характеристик матеріалу.

Ультрабонд з липким шаром і без липкого шару спочатку зволожує ніготь, але через пару секунд повністю висихає, роблячи поверхню шорсткою та зі світлим нальотом.

Більшість манікюрних праймерів висихає на відкритому повітрі, але деякі потребують сушіння в лампі.

Viber Telegram WhatsApp Instagram