Шановні відвідувачі звертаємо Вашу увагу, що Відправлення відбувається того ж дня після 100% оплати за замовлення. Після оформлення замовлення менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами!   
Каталог Фільтри
Гель-лаки
Виробник:
Designer Professional
STEFFANI
TOUCH
Кітай
Новини
28.12.2022
Оформлені та оплачені замовлення до 16:00 відправляються в той же день.
Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)

Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
26.12.2022
Увага !!!
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
23.12.2022
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн після 100% оплати за замовлення !!!

Тіпси гелеві для нарощування нігтів

Показати ще 16 тов.

Мрія багатьох представниць прекрасної половини людства - мати красиві і довгі нігті, але далеко не кожна готова висидіти кілька годин в кабінеті майстра заради класичного нарощування. На щастя, сучасні виробники пропонують відмінну альтернативу - гелеві типси.  Читати далі

Історія

Типси - це спеціальна накладка зі штучного матеріалу, яка імітує форму нігтьової пластини.

Перші прототипи накладних нігтів можна було зустріти в другій половині 19 століття. На той момент виготовлялися вони вручну і ставилися до предметів розкоші. Їх довжина була однаковою, а товщина досить великою. У 70-х роках було запущено в масове виробництво перші типси з пластику, а через деякий час - з акрилу і гелю.

Що таке гелеві типси?

Манікюрна індустрія постійно вдосконалюється і розвивається. Основні її вимоги - просто, швидко, доступно.

Черговий етап переродження здобули і пластикові типси, на зміну яким прийшли ультратонкі гелеві.

Отже, гелеві типси для нарощування нігтів - це манікюрний продукт з унікальними властивості, що дозволяє здійснити процедуру за 30 хвилин. Майстру більше немає потреби використовувати форми для нарощування. Гелеві типси короткі і довгі складаються з моделюючого гелю, повністю імітує натуральну пластину. Вони відрізняються високими показниками міцності і гнучкості, але при цьому тонкі і еластичні.

Переваги гелевих типсів

Сьогодні нейл-майстри досить рідко використовують пластикові типси для нарощування нігтів, так як дана технологія має безліч мінусів. Однією істотною їх перевагою є доступна вартість.

Гелеві типси виробляють з м'якого і гнучкого гелю. Друга назва даного матеріалу - «рідкі» типси. При створенні матеріал поміщають в спеціальний зліпок, що дозволяє надати йому безліч позитивних характеристик. А саме:

  • Висока міцність.
  • Вільний край відрізняється твердістю.
  • Арка сформована правильно, завдяки чому типса ідеально лягає на ніготь.
  • Відкоригувати довжину можна за допомогою фрези.

Перш ніж гелеві типси купити, пропонуємо далі розглянути основні їх переваги:

  • Процес моделювання простий і легкий, і доступний навіть новачкам.
  • Спрощений процес деманікюру. Вся справа в тому, що рідкі типси відносяться до класу Soak-Off матеріалу, тому зняти їх з нігтьової пластини можна за допомогою фольги і ремувера.
  • Тривалий термін шкарпетки. Якщо вся процедура була виконана правильно, то затверділий гель відмінно прикріпиться до натурального нігтя. Високі показники адгезії гарантують бездоганну шкарпетку до 1 місяця, залежно від умов використання.
  • Не пошкоджують і не травмують натуральну нігтьову пластину. Гелеві типси для нігтів мають твердий вільний край, тому навіть при активному способі життя, вони не згинаються і не ламаються. Біля основи матеріал відрізняється еластичністю, що дозволяє уникнути деформації натуральних нігтів.
  • Універсальність. Типси гелеві можна використовувати для всіх типів нігтів, незалежно від форми, довжини і товщини.
  • Легкий підбір матеріалу і проста фінішна обробка. Правильно підібрана типса ідеально стане по арці і буде відповідати розміру природного нігтя. На занадто тонкий матеріал можна нанести вирівнюючий шар. Якщо типси були підібрані правильно, то вони сядуть ідеально, тому додаткова обробка пилкою або фрезою не потрібно.
  • Опил в мінімальній кількості або навіть його відсутність дозволяє зменшити кількість пилу в кабінеті майстра манікюру, що гранично важливо для здоров'я.
  • Простіше освоїти техніку нарощування, так як робота з гелевими тіпсами має мінімум нюансів і труднощів, які здатні ускладнити процес майстру-початківцю.

Недоліки гелевих типсів

  • При коригуванні довжини типс слід проявити граничну акуратність і уважність. Якщо при спилюванні вільний край стає товстим, то необхідно додатково приділити час на усунення товщини, щоб край вийшов тонким і зручним в носінні.
  • Після полімеризації в лампі з виворітного боку типси можуть залишитися надлишки матеріалу, виправити які можна за допомогою гелю для нарощування і кисті.
  • Так як поверхня рідких типс гладка, для кращого зчеплення з декоративним матеріалом, буде потрібно додаткова обробка бафіком.

У міру використання нового матеріалу, з часом скорочується час на попередні і фінішні роботи.

Як правильно використовувати гелеві типси для нарощування?

Новий матеріал, на відміну від попередніх, має набагато більше варіантів для кріплення до натуральної нігтьової пластини. Природно, все залежить від «імені» виробника. Для даної задачі може використовуватися безпечний за складом клей або будь-яка база (класична або каучукова). За умови правильно підібраної консистенції, успіх процедури буде гарантований. Увага! Занадто густа або рідка база може під тіпсою утворити невеликі бульбашки, які здатні спровокувати відшарування.

Також важливо пам'ятати, що при установці підготовленої типси необхідно трохи відступити від кутикули. Наносити встик до неї вкрай небажано, інакше існує висока ймовірність утворення затіків в підкутикульній кишені. На їх усунення може піти багато часу, та й є ймовірність травмування матриксу і навколоногтьової шкіри.

Перш ніж встановити рідку типсу, слід її попередньо підготувати. Процес підготовки складається з декількох етапів:

  1. Підбір розміру матеріал по ширині натурального нігтя. Якщо за формою тіпса погано сідає, підправити її можна за допомогою спеціальної пилки для штучних нігтів.
  2. Для забезпечення ідеального зчеплення, необхідно внутрішню поверхню зробити шорсткою. Зробити це можна за допомогою пилочки, фрези, бафа, ацетонвмісного праймера. Вибравши метод запилу, після процедури необхідно щіточкою усунути пил, а саму поверхню обробити знежирювачем.

Техніка нарощування гелевими типсами

Перш ніж приступити до нарощування нігтів, слід виконати манікюр, спрямований на видалення кутикули і птеригія. Важливо на даному етапі прибрати довжину вільного краю природного нігтя, інакше він буде помітний зі зворотного боку.

На наступному етапі майстер повинен визначитися з формою і довжиною тіпс, строго підганяючи їх під нігті клієнта. Важливо, щоб області вросту нігтя і бічні краї виробу були паралельні. Після того як для кожного нігтя окремо буде підібрана тіпси, слід викласти їх на серветку по порядку і приступати до підготовки поверхні.

Шліфування натурального нігтя повинна здійснюватися м'якою фрезою або пилочкою до 240 грит, інакше є ймовірність завдати шкоди глибокому шару. Після цієї процедури важливо ретельно прибрати пил, частинки матеріалу, вологу і жир. Для даного завдання майстру може стати в нагоді знежирювач, дегідратор або праймер, що не містить кислоти. Пазухам і підкутикульним кислотам слід приділити особливу увагу. Після висихання праймера можна приступати до моделювання.

Після нанесення каучукової бази на натуральні нігті, нею також слід промазати основу тіпси, відступаючи від краю до 7 мм. Притискати матеріал до нігтьової пластини слід плавно, контролюючи рівномірне заповнення матеріалом внутрішній простір. Якщо затиснути занадто сильно, то утворюються потіки, бульбашки або повітряний простір.

Фіксуючи тіпсу рукою, слід ніготь перемістити в лампу на 30 секунд, щоб матеріал зафіксував тіпсу в необхідному положенні. Для даного етапу зручно використовувати UV-ліхтарик або невелику лампу.

Після того як процес сушіння буде завершений, слід приступати до усунення затіків. За допомогою тонкої фрези слід прибрати сходинку, яка утворилася в зоні кутикули. Якщо зі зворотного боку виникли надлишки матеріалу, за допомогою гелю або бази вирівняти поверхню, з подальшим просушуванням її в лампі. Як варіант, залишки можна випиляти фрезою.

Щоб процес нарощування максимально прискорити, можна використовувати декоративні типси з кольорового гелю.

Корекція гелевих типсів

Гелеві типси для нарощування нігтів можна піддавати корекції, але тільки в тому випадку, якщо:

  1. В області кутикул не утворилися відшарування.
  2. Натуральний ніготь не надто відріс під покриттям.
  3. Манікюр зовні привабливий і не має пошкоджень, потертостей.

Багато сучасних нейл-майстрів рідко здійснюють процедуру корекції гелевих нігтів. Адже процес часом набагато складніший і витратний за часом, ніж саме перенаращування.

Якщо ви бажаєте купити гелеві типси для нарощування нігтів в Одесі, Харкові, Дніпрі, Києві та інших містах України, то ви на вірному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент манікюрних матеріалів та обладнання від провідних брендів.

Viber Telegram WhatsApp Instagram