Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)
Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
Кусачки для манікюру
Манікюрні кусачки – це незамінний помічник нейл-майстра. Саме за допомогою них можна виконати класичний манікюр, а іноді і комбінований. Оскільки цей інструмент впливає на якість і безпеку роботи, до вибору його варто підійти дуже відповідально. Читати далі
Різновиди манікюрних кусачок за функціоналом:
- Кусачки для кутикули. Такий інструмент ще називають «щипцями».
- Манікюрні кусачки для нігтів на руках.
- Педикюрні кусачки для нігтів на ногах.
Щипці для кутикули та огрубілої шкіри є основним інструментом нейл-майстра при здійсненні обрізного манікюру, і в деяких випадках комбінованого.
Кусачки для нігтів є альтернативою манікюрним ножицям. За рахунок їх великого розміру і високої міцності, видалити тверді і грубі нігті набагато простіше. Кусачки для врослого нігтя мають досить широкі леза, довжина яких варіюється в межах від 10 до 15 мм, що дозволяє здійснити процедуру з мінімальними больовими відчуттями.
Кусачки для нігтів на ногах відрізняються розміром ріжучої кромки. Леза інструменту для педикюру можуть мати розмір від 15 до 25 мм, а сама конструкція більш міцна і посилена. Завдяки таким технічним характеристикам, щипці для нігтів на ногах здатні набагато краще впоратися з обробкою товстих і врослих нігтів. Варто зазначити, що кусачки для нарощених нігтів мають аналогічні властивості, що і моделі для педикюру.
Що краще вибрати: кусачки чи ножиці?
В даному випадку слід відштовхуватися від ситуації. Для видалення кутикул багато нейл-майстрів віддають перевагу манікюрним ножицям. Якщо необхідно провести роботу з грубим і врослим нігтем, то краще в такому випадку скористатися кусачками, оскільки звичайні ножиці можуть не впоратися з поставленим завданням.
Критерії вибору кусачок для манікюру
Матеріал
Найбільш оптимальним матеріалом для манікюрних інструментів, в тому числі і кусачок, є нержавіюча сталь. Вона відмінно переносить численну кількість заточок і дезінфекцій. А спеціальне кобальтове покриття підвищує рівень стійкості інструменту до стерилізації різних видів. Саме тому багато фахівців рекомендують купити щипчики для кутикули Сталекс з нержавіючої сталі з кобальтовим покриттям.
Надійні виробники манікюрних інструментів, як правило, вказують марку металу безпосередньо на інструменті або на упаковці. Якщо вона вказана, то перед вами продукт високої якості. До найпоширеніших марків сталі можна віднести: 30Х13, 40Х13, 65Х13, 95Х18.
Варто також зазначити, що кусачки для манікюру можуть бути матовими і глянцевими. Це жодним чином не впливає на технічні характеристики матеріалу та виробу, тому майстер може вибирати вид поверхні на свій розсуд.
Конструкція
Перш ніж купити щипчики для нігтів варто пам'ятати, що вони відрізняються не тільки функціоналом і матеріалом виготовлення, але конструктивно. Верхню їх частину називають «головою», яка складається з леза, п'яти і носика.
Якщо з лезом і носиком все зрозуміло, то що таке «п'ятка» багато хто не знає. Отже, п'ята - це частина, яка виступає ріжучою. Чим більша її висота, тим більше об'єм кутикули і шкіри навколо нігтя кусачки можуть захопити за один раз. Щипчики для кутикули з п'ятою ідеально справляються з грубою і затверділою шкірою. У тому випадку, якщо клієнт має тонку шкіру і судини близько розташовані до неї, рекомендується використовувати щипчики з невеликою п'ятою.
Майстрам-початківцям слід починати свою діяльність, використовуючи кусачки зовсім без п'яти. Щоб навчитися контролювати хід зрізу, необхідно набратися досвіду. Інструмент з п'ятою в руках у недосвідченого майстра може травмувати шкіру, за рахунок занадто великого захоплення. Тому фахівці рекомендують новачкам вибирати щипці для манікюру без п'яти або з невеликим кутом виступу.
При виборі манікюрних кусачок слід також звернути увагу на форму та розмір ріжучої частини, а також на довжину лез. Кромки повинні бути ідеально рівними і гострими, наявність вм'ятин і зазубрин неприпустима. Леза повинна мати однакову довжину і щільно прилягати один до одного, не залишаючи просвітів. Носики лез при з'єднанні повинні бути розташовані в одній точці.
Леза манікюрних кусачок можуть мати різну довжину, - від 4 до 20 мм. Для невеликої нігтьової пластини ідеально підійдуть інструменти з невеликими лезами, до 6 мм. Початківцям майстрам також рекомендують віддавати перевагу інструменту з лезом невеликої довжини, так знижується ймовірність травмування. Кусачки для великих нігтів на ногах відрізняються розміром лез, довжина яких може досягати 20 мм.
Щоб робота була виконана якісно, слід звернути увагу не тільки на «голову», але і шарнірний механізм (іншими словами «суглоб», «шарнірне з'єднання»).
Суглоб є основною частиною манікюрних щипчиків, що складаються з двох половинок і з'єднані клепкою. Чим вища якість даної частини інструменту, тим більш тривалішою вони прослужать. Якщо в замку присутній дефект, то наявність гострих лез не врятують ситуацію, і майстру рано чи пізно доведеться змінити інструмент.
Шарнірне з'єднання має відрізнятися щільним прилеглим. Щоб його визначити, варто оглянути крила суглоба збоку. По шву повинні бути відсутні пропуски і нерівності, а самі частини повинні щільно прилягати один до одного. Якщо при візуальному огляді дана частина кусачок не має недоліків, то гарантовано вони прослужать тривалий період часу.
Перш ніж купити кусачки для нігтів, слід їх уважно оглянути, щоб переконатися, що між частинами відсутній люфт. Якщо при огляді були виявлені характерні клацання, то це свідчить про те, що якість збірки залишає бажати кращого, і вони можуть вийти з ладу в будь-який момент.
При виборі манікюрних кусачок не менш важливим є пружинний механізм, який може складатися з однієї або двох пружин, або у вигляді спіралі. Найбільш практичними є інструменти з двома пружинами, менш ніж & ndash; з однією пружиною.
Багато нейл-майстрів воліють працювати без пружин. Але перед видаленням їх варто пам'ятати, що самостійно їх вилучити досить складно.
Щоб манікюрні кусачки було комфортно використовувати, вони повинні правильно лежати в руці. Тобто довжина ручок повинна відповідати розміру пензля. Варто зазначити, що кусачки для нігтів чоловічі відрізняються наявністю довгих ручок, щоб інструмент був зручно розташований у великій кисті.
Плавність ходу
При перевірці шарнірного механізму, необхідно звернути увагу на руку. При зведенні інструменту вона не повинна відскакувати, інакше існує ймовірність поранити себе або клієнта. Стиснута і розтискача кусачки не повинні виникати заклинювання і різкі ривки.
Увага! Занадто тугий інструмент з часом не розробляється, тому краще купити щипці для нігтів, з якими буде комфортно працювати спочатку.
При виборі щипчиків для манікюру також слід звернути увагу на ручку. Вона не повинна впиратися в центр руки. В іншому випадку пензель буде швидко втомлюватися.
Заточка
Щипці для нігтів, які мають погано заточені леза, будуть рвати шкіру. Якісно заточений інструмент буде працювати плавно і вірно прослужить жоден рік.
Перевірити якість заточки кусачок можна за допомогою поліетиленової плівки. Якщо інструмент розкусив її без особливих зусиль, то перед вами гострий виріб, що не вимагає додаткової заточки.
Популярні бренди манікюрних кусачок
- Кусачки для кутикули Сталекс виготовляють з нержавіючої сталі. Вироби мають професійну заточку, стильний дизайн, комфортні у використанні.
- Інструменти від компанії Yoko відрізняються підвищеним рівнем міцності та зносостійкості, а також відмінно переносять всі типи стерилізації та дезінфекції. Заточування більшої частини моделей здійснюється вручну.
- Компанія Metzger відрізняється тим, що здійснює виробництво манікюрних інструментів зі сталі високої якості, які відмінно переносять термічну і хімічну дезінфекцію.
Догляд за манікюрними кусачками
На скільки б не були якісними професійні кусачки для нігтів, щоб продовжити їх термін служби, необхідно дотримуватися простих правил догляду та зберігання.
- У процесі використання ріжуча частина кусачок повинна бути розташована вгорі. При зіткненні лез з робочою поверхнею столу можуть утворитися подряпини і зазубрини.
- Після кожної стерилізації об'єднувальні елементи та гвинт необхідно змащувати маслом.
- Зберігати професійні кусачки для кутикули слід у спеціальному чохлі, а після стерилізації поміщати в крафт-пакети. Температура повітря в приміщенні не повинна бути нижче + 21 & deg; C, а вологість не більше 60%.
- Якщо леза затупилися, інструмент слід негайно віддати на заточку.
- Щипці також підлягають ремонту. Кваліфікований майстер можна відновити практично будь-яку частину інструменту.
Дотримуючись вищеописаних рекомендацій і порад, буде набагато простіше вибрати якісні щипчики для манікюру, що дозволяють легко і просто здійснювати манікюрні та педикюрні процедури.
Купити кусачки для манікюру від кращих українських і зарубіжних брендів пропонує наш інтернет-магазин. Вибирайте відповідні щипці для кутикули і врослого нігтя за допомогою наших зручних фільтрів і оформляйте замовлення!