Шановні відвідувачі звертаємо Вашу увагу, що Відправлення відбувається того ж дня після 100% оплати за замовлення. Після оформлення замовлення менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами!   
Каталог товарів
Гель-лаки
Новини
Оформлені та оплачені замовлення до 16:00 відправляються в той же день.
Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)

Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
Увага !!!
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн після 100% оплати за замовлення !!!

Фрези для манікюру та педикюру

Показати ще 18 тов.
12...78

Сьогодні у продажу представлені фрези для манікюру та педикюру в широкому асортименті, які відрізняються призначенням, ступенем щільності, матеріалом виготовлення. Нейл-майстру-початківцю досить складно розібратися з такою різноманітністю. «Пузаті», довгі, круглі... як же вибрати те, що необхідно?  Читати далі

Деякі моделі фрезерів мають у своїй комплектації стандартний набір фрез, але в більшості випадків їх необхідно додатково придбати.

В першу чергу варто відзначити, що фрези для апаратного манікюру бувають функціональними і нефункціональними. Перший варіант призначений для виконання декількох різних функцій, другий варіант виконує всього одне конкретне завдання.

Популярні фрези для манікюру:

«Полум'я». Така фреза для нігтів функціональна. За допомогою її носика можна обробити пазухи, плоскою частиною – кутикулу, випуклою частиною – бічні валики. Фрези для манікюру полум'я – дуже популярні і затребувані як серед професіоналів, так і серед новачків у нейл-індустрії.

  • «Голка». Цю фрезу використовують для видалення птеригію, підняття кутикул, коригування нарощених нігтів.
  • «Конус» - призначена для того, щоб підняти і розкрити кутикули.
  • «Сфера» - призначена для видалення кутикули, заусенець.
  • «Пуля» - використовується при видаленні птеригія і розкриття кутикул.
  • «Кукуруза» - для зняття гель-лаку, корекції довжини нігтів і роботи з матеріалом для нарощених нігтів.

Цікавий факт! Спочатку фрези для нігтів використовувалися виключно в стоматології, і тільки через деякий проміжок часу майстри nail-індустрії почали використовувати їх для обробки нігтів.

Різновиди фрез для манікюру за кольором

  • Насічки чорного і фіолетового кольору. Фрези такого забарвлення відрізняються підвищеним ступенем жорсткості. Вони ідеально підходять для обробки і корекції нарощених нігтів. Для манікюру вони занадто грубі.
  • Насічки зеленого кольору. Такі манікюрні фрези також досить жорсткі. Як правило, їх використовують для зняття штучного манікюрного матеріалу, а також для обробки мозолів на ногах.
  • Насічки синього кольору. Такі фрези манікюрні відрізняються жорсткістю середнього ступеня. Їх можна використовувати для обробки зовнішніх ділянок шкіри.
  • Насічки червоного кольору. Фрези з червоною насічкою відрізняються м'якістю. Ними можна обробляти не тільки шкіру, а й нігтьову пластину. Цей різновид є універсальним, тому досить часто використовується при видаленні птеригію. Фреза для апаратного манікюру з двома червоними насадками відрізняється підвищеною м'якістю.
  • Насічки жовтого кольору. Такі фрези належать до категорії «М'які», і можуть бути використані при роботі з дуже чутливою шкірою і натуральним нігтем.
  • Насічки білого кольору. Фрези для полірування і шліфування нігтів мають білі насічки, і є ультрам'якими. Майстри нейл-індустрії використовують їх при дрібних роботах з нігтьовою пластиною.

Різновиди фрез для манікюру за матеріалом виготовлення

  • Алмазні фрези для манікюру використовують при роботі зі шкірою, нігтьовою пластиною і манікюрними матеріалами. Представлені вони у вигляді металевої основи, поверх якої нанесена алмазна крихта. Їх ступінь жорсткості буває різною, визначити які можна по насічці.
  • Твердосплавні фрези для манікюру призначені для зняття штучного манікюрного матеріалу, в тому числі і гель-лаку. Їх насічки можуть бути прямими, косими і хрестоподібними.
  • Керамічні фрези для манікюру виготовляють з кераміки, глини, шпату, кварцу і кісткової золи. Вироби дуже міцні і зносостійкі, а також термостійки і не нагріваються в процесі роботи.
  • Корундові фрези для манікюру ніжно впливають на шкіру і нігтьову пластину, не нагрівають поверхню при обробці. І при цьому всім вони досить міцні і тверді, тому цілком можуть бути використані при «грубій» роботі: для зняття штучного матеріалу, обробки мозолів.
  • Кремнієво-гібридні, пісочні ковпачки призначені для роботи з грубою шкірою, тому, як правило, використовуються в педикюрі. Перед застосуванням ковпачки надягають на спеціальну основу з гуми. Ковпачки – одноразові, основа – багаторазова і піддається стерилізації.
  • Шліфувальні фрези складаються з гуми, силікону і замшевого матеріалу. З їх допомогою можна обробити або напитати шкіру, зашліфувати необхідну ділянку.

Фрези для манікюру і педикюру - в чому відмінності?

Майстри нейл-індустрії при манікюрі і педикюрі використовують фрези практично однакової форми. Відрізняються вони тільки жорсткістю і розміром. Оскільки на ногах шкіра більш груба і поверхня більша, для педикюру використовують більш жорсткі фрези. Для обробки стоп, натоптишів, тріщин потрібна спеціальна насадка.

Фрези для манікюру для новачків і початківців

  1. Для роботи з кутикулою і бічних валиків слід купити фрезу для нігтів з алмазної крихти з насічкою червоного кольору, - «Полум'я» або «Конус».
  2. Щоб видалити кутикулу і обробити бічні валики, потрібна алмазна фреза «Куля» маленького або середнього розміру.
  3. Видалення птеригія потребує алмазної фрези «Конус».
  4. Зняти гель-лак можна за допомогою керамічної фрези «Кукурудза».
  5. Щоб зняти штучний манікюрний матеріал, буде потрібна твердосплавна фреза «Циліндр».
  6. Для шліфування слід додатково придбати шліфувальники, які відрізняються розміром і м'якістю.

Крім вищеописаного, майстрам, які надають послуги педикюру, знадобляться кремнієво-карбідні палички, а також алмазна фреза «Голка», за допомогою якої можна обробити тріщини.

Різновиди фрез для манікюру за типом затискача

Апарати з ручним затискачеммають у своїй конструкції спеціальну кнопку, при натисканні на яку шайба відвертається. Щоб закрити, досить повторно натиснути кнопку.

Напівавтоматичний затискач передбачає наявність цангового механізму, для відкриття і закриття якого необхідно провернути ручку.

Автоматичний затискач не вимагає будь-яких маніпуляцій. Достатньо вставити фрезу в необхідний отвір, і вона автоматично фіксується в необхідному положенні.

Зберігати манікюрний апарат слід з вставленою фрезою або спеціальною заглушкою. Якщо затиснемо закрити без фрези, відкрити його самостійно буде неможливо.

Наш інтернет-магазин пропонує купити фрези для манікюру в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України. У нас ви знайдете широкий асортимент твердосплавних і керамічних фрезів для манікюру високої якості за низькими цінами.

Viber Telegram WhatsApp Instagram