Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)
Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
Форми нижні для нарощування нігтів
Нижні форми для нарощування нігтів - важливий матеріал, який має бути у будь-якому манікюрному кабінеті. За допомогою них можна надати штучному нігтю бажаної форми і довжини. Читати далі
Різновиди форм для нарощування нігтів
- Одноразові нижні форми для нарощування нігтів, іншими словами, «м'які», виготовляються з м'яких матеріалів, таких як папір, гнучкий пластик або фольга, і використовуються в роботі з нестандартними натуральними нігтьовими пластинами. За рахунок високої пластичності матеріалу, з цим різновидом форм набагато зручніше працювати, достатньо закріпити їх під вільний край нігтя і приступати до нанесення матеріалу.
- Многоразові нижні форми для нарощування нігтів (тверді) виготовляють із металу або твердого пластику. Вони зручні у використанні та мають високу стійкість до зминання. Однак вартість їх на порядок вища за попередній варіант, хоча цілком виправдана за рахунок можливості багаторазового використання. Варто зазначити, що нижні форми для нарощування нігтів слід стерилізувати після кожного застосування.
Нижні арочні форми для нарощування нігтів є дуже популярними серед сучасних майстрів манікюру. До їх основних переваг можна віднести:
- Ідеально підходять для будь-якої форми та вигину натуральної нігтьової пластини, у тому числі поздовжньої та поперечної.
- Можна надати будь-яку форму та довжину штучному нігтю.
Які матеріали необхідні для нарощування нігтів на нижні форми?
Для цієї процедури купити нижні форми для нарощування нігтів недостатньо. Додатково потрібно придбати гель, манікюрну лампу, антибактеріальний розчин, праймер, знежирювач, пилки середньої та високої абразивності, шліфувальний баф, пушер або апельсинові палички, топове покриття та масло для кутикули. Для нанесення гелю матеріалу слід використовувати пензель середнього розміру, а для полімеризації підходить лампа будь-якого виду світіння. Наприклад, в LED-лампі матеріал буде сохнути швидше (від 30 до 60 секунд), в УФ-лампі – повільніше (близько 3 хвилин).
Нижні пластикові форми для нарощування нігтів, а також металеві, паперові та фольговані можна застосовувати з будь-якими видами гелевого матеріалу, який відрізняється технікою нанесення.
Система нарощування нігтів буває одно-, дво- та трифазна. Наприклад, в останньому варіанті застосовується три засоби: базовий, основний та топовий шар. Для нейл-майстрів-початківців найзручнішою є однофазна методика із застосуванням одного виду гелю. Професіонали надають перевагу трифазній системі нарощування, оскільки такий манікюр має більш довговічний результат.