Якщо ви оформили і оплатили замовлення після 16:00 - відправка наступного дня.
(субота та недiля - вuхiднi)
Увага! Доставка Новою Поштою 1-2 дні від сплати замовлення.
Відправлення післяплатою Немає, відправка товару здійснюється після 100% оплати за замовлення на картку банку або на розрахунковий рахунок !!!
Мінімальне замовлення від 300 грн !!!
Додаткові матеріали для манікюру
Якісне обладнання для манікюру – це не примха, а необхідність. Повний набір інструментів, техніки та супутніх аксесуарів дозволяє якісно виконувати роботу, і при цьому піклуватися про здоров'я клієнта. Читати далі
Отже, пропонуємо розглянути список обладнання, які потрібні нейл-майстру в манікюрному кабінеті.
- Фрезер — це прилад для манікюру, за допомогою якого можна прибрати гель-лак, ороговілу шкіру, змінити форму і довжину нігтя, відшліфувати поверхню. Прилад для нігтів, призначений для домашнього використання, повинен мати потужність не менше 1500 обертів на хвилину. Професійні прилади для манікюру повинні мати набагато більшу потужність, а також бажано, щоб були оснащені такими функціями, як підсвічування, вбудований пилосос тощо.
- Лампа для полімеризації гель-лаку. Вона буває ультрафіолетовою (люмінесцентною) і ЛЕД (світлодіодною). Пристрій може відрізнятися дизайном, потужністю, наявністю додаткових функцій. Прилад для сушіння нігтів, як і з попереднім пристроєм, в першу чергу вибирають за потужністю. Сьогодні у продажу можна зустріти моделі, потужність яких становить 9, 18, 36 і 54 Вт. Природно, чим вища потужність лампи, тим швидше відбувається процес полімеризації манікюрного покриття.
- Стерилізатор це прилад, що дозволяє стерилізувати інструменти, призначені для багаторазового використання. З його допомогою можна мінімізувати ризик зараження різними захворюваннями, які протікають непомітно. На сьогоднішній день майстри манікюру для стерилізації манікюрних інструментів використовують автоклав або сухожарову шафу.
- Витяжка. Пил і випари від хімічних складів можуть завдати істотної шкоди здоров'ю не тільки майстра, але і клієнта. За допомогою пилососа для манікюру відпадає необхідність проводити вологе прибирання після кожної процедури, а також провітрювати приміщення. Варто зазначити, що це обладнання для кабінету манікюру буває стаціонарним (вбудовується в манікюрний стіл) і мобільним. Як і з попередніми пристроями, основним критерієм вибору є потужність.
- Набір манікюрних інструментів. У стандартний набір входять манікюрні ножиці, пилочки, кусачки для кутикул.
- Тренога для педикюру. Спеціальна підставка для ніг має м'яку подушку, регулювання висоти, прогумовані ніжки. При виборі даного виробу важливо звернути увагу на наявність вигину в подушці, матеріал оббивки та підставки. Оскільки після кожного використання треногу необхідно дезінфікувати, матеріал повинен бути стійким до різних дезінфікуючих засобів.
- Затискачі (прищіпки, кліпси) для зняття гель-лаку з нігтів – це ковпачки з пластику, дві половинки яких з'єднані спеціальним механізмом. З їх допомогою можна забезпечити щільне прилягання ватного диска, просоченого спеціальним розчином, до нігтьової пластини. З основних переваг ковпачків для зняття гель-лаку можна виділити: тривалий термін служби, простота у використанні та дезінфекції, доступна вартість.
- Підлокітник для манікюру являє собою спеціальну підставку, на якій клієнт може розташувати свої руки під час процедури. Саме за допомогою даного пристосування знижується ймовірність випадкових порізів, згідно з думкою експертів. При виборі підлокітника важливо звернути увагу на матеріал оббивки, - він повинен бути якісним і міцним. Подушечка аксесуара не повинна бути занадто тонкою або товстою, в іншому випадку вона буде незручною у використанні.
- Щітка для зняття пилу з нігтів. Щоб якісно очистити мікроскопічні частинки матеріалу біля основи нігтя, необхідно використовувати спеціальну щітку від пилу. У продажу можна зустріти даний виріб в широкому асортименті, який відрізняється рівнем жорсткості ворсинок, формою, матеріалом виготовлення, дизайном, розміром. При виборі важливо пам'ятати, що щітка повинна бути якісною і відмінно переносити багаторазову дезінфекцію.
- Палітра для гель-лаків – пластиковий аксесуар з типсами, за допомогою яких майстер може створити візуальний асортимент лаків або протестувати матеріал. Вона може відрізнятися формою, кількістю типс, кольором. Наприклад, на сьогоднішній день типси можуть мати білу і прозору палітру. Якщо для кольорових гель-лаків палітра не має значення, прозорі та напівпрозорі лаки краще наносити на прозору палітру.
- Пилки і бафи. І перший і другий варіант призначений для дбайливої обробки нігтьової пластини. Пилочки для манікюру можуть відрізнятися формою, розміром і матеріалом виготовлення (металеві, скляні, керамічні). Бафи призначені для полірування нігтьової пластини, і можуть бути виготовлені із замші, тканини, поліетиленової піни.
- Ванночка для розпарювання. Даний аксесуар просто незамінний в тому випадку, якщо необхідно зробити шкіру навколо нігтів м'якше.
- Одноразовий витратний матеріал: серветки, ватні диски, апельсинові палички та інше.
Полезные рекомендации
Техніка для манікюру відрізняється потужністю, наявністю додаткових функцій, дизайном. Перш ніж замовити обладнання для манікюру, необхідно визначитися з основним завданням, яке воно має виконувати. Якщо пристрій призначений для роботи вдома, то достатньо моделі середньої потужності. Обладнання для манікюрного кабінету повинно мати не тільки привабливий дизайн, але і високу потужність, щоб процедура проходила швидко і якісно.
Якщо ви бажаєте купити обладнання для манікюру в Одесі, Харкові, Києві та інших містах України, то зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазину.