Домашня депіляція без стресу: секрети вибору воску

Воскова депіляція – це найпопулярніша процедура видалення небажаного волосся. З її допомогою можна досягти гладкості шкіри на 2-4 тижні, а при регулярному застосуванні волоски стають рідше і тонше.
Здійснюючи процедуру в домашніх умовах, потрібно купити віск для депіляції високої якості – інакше вона може мати низьку ефективність, а результат супроводжуватиметься неприємними наслідками.
Холодний віск
Воскові смужки повністю готові до застосування та не потребують спеціального обладнання. На один бік матеріалу нанесено віск, який перед приклеюванням до шкіри необхідно трохи розігріти в руках.
Смужки для депіляції ідеально підходять для видалення волосся з обличчя, рук та пахв. Однак з більш жорстким волоссям вони можуть не впоратися.
Теплий віск
Віск у картриджах перед застосуванням слід нагріти до температури 37-39 градусів, використовуючи воскоплав. При досягненні оптимальної консистенції матеріал наноситься на шкіру роликом, потім прикладаються смужки тканини, які видаляються різким рухом разом з волосками. Теплий віск ідеально підходить для чутливої шкіри, оскільки діє м'яко, мінімально травмує шкіру, містить живильні компоненти, що доглядають.
Гарячий віск
Плівковий віск у гранулах ідеальний для делікатної депіляції, особливо у чутливих зонах (бікіні, обличчя, пахви). Температура плавлення матеріалу становить 40–42 °C, що зручно для застосування, оскільки не викликає опіків. Віск щільно прилягає до шкіри, видаляючи навіть найкоротші волоски.
Ця техніка не передбачає використання спеціальних смужок - після охолодження віск знімається плівочкою, не залишаючи липкий слід.
Віск у гранулах можна розігріти у воскоплаві, на водяній бані чи мікрохвильовій печі.
Гелевий віск
Віск для депіляції на основі гелю є ідеальним варіантом для чутливої шкіри, що підходить для всіх зон. Прозорий та еластичний матеріал ефективно видаляє тонкі та короткі волоски, а також викликає мінімум болю, оскільки еластична структура забезпечує надійне зчеплення.
Як правильно вибрати віск залежно від типу шкіри та зони депіляції?
- Власникам чутливої шкіри рекомендується віддавати перевагу плівковому та гелевому воску, до складу яких входить ромашка, алое віра або чайне дерево.
- Для пахвової зони та бікіні оптимальним вибором є гарячий та гелевий віск, який має високу ефективність, але при цьому м'яко впливає на шкіру.
- Видаляти небажане волосся на руках та ногах оптимально теплим воском у картриджах або за допомогою воскових смужок.
- А ось для більш делікатних зон краще вибрати спеціальний віск, який плавиться за низької температури.
Що важливо враховувати під час вибору матеріалу для депіляції?
- Довжина волосків має бути не менше 5 мм.
- Висока температура плавлення матеріалу для депіляції може спричинити опік на шкірі. Оптимальна температура домашнього використання – близько 50 °C.
- Агресивні ароматизатори та барвники у складі здатні викликати алергічну реакцію. Від таких продуктів краще відмовитись.
За умови дотримання всіх правил і рекомендацій виробника, можна досягти ідеального результату: гладкої шкіри без подразнення, волосків, що вросли, і дискомфорту під час процедури.